Hakkımızda

Kristal Dondurma üretim tesisi, 75’ten fazla ülkeye ihracat ağına sahip, 330 tecrübeli ve genç çalışanı ile 75.000 m² alanda faaliyet göstermektedir. 30’dan fazla profesyonel mühendisimizle Ar-Ge merkezimizde en son teknolojiyi ve bileşenleri kullanarak en yüksek kaliteyi, performansı ve dayanıklılığı korumaya devam ediyoruz.

Tüm ürünlerimiz en yüksek teknoloji ve özel makineler ile üretilmekte olup stok kontrolunden teslimatına kadar olan tüm ürünler ERP sistemimiz ile kayıt altına alınmakta, takip edilmekte ve izlenmektedir. Esnek imalat, geniş ürün aralığı, satış sonrası servis, teknik destek, yedek parça stoğu kontrolü ve zamanında teslimat konularındaki yüksek standart ve prensiplerimizle her geçen gün ihracat ağımızı genişletebiliyoruz.

 

Tarihçe

1996 yılında yolculuğuna başlayan Kristal Dondurma, farklı yerlerde önceleri dondurma satarak sektöre girdi. Kristal Dondurma, dondurma makineleri üretmek suretiyle dünya çapında tanınma hayalini kurdu. Kristal Dondurma, teknolojisini ve know-how’ını geliştirerek ürün yelpazesini artırarak başarıyı taahhüt etmiştir. Kristal Dondurma, üretim temelinde kalite ilkesini benimseyerek endüstrinin bir parçası olmaktan gurur duymaktadır. Amacımız, sektörün önde gelen firmalarından biri olmak ve dünyamızda ülkemizi başarıyla temsil etmektir.

 

Misyon

Kristal Dondurma olarak, misyonumuz yumuşak, sert dondurma ve milkshake makinalarının üretiminde mevsimlik, kaliteli ve dengeli fiyat sunarak şirketimize toplum ve çevre için değer katmaktır. Ürünlerimizin ülkemizin eksiksiz müşteri memnuniyetini ve ekonomik kalkınmasını sağlamak için en lezzetli ürünler üretebildiğinden emin olmak tek amacımızdır.

Vizyon

Kristal Dondurma olarak vizyonumuz, sağlıklı ve lezzetli ürünler üreten yumuşak, sert dondurma ve milkshake makinası üretim ve sunumunda yeni işletmelerle müşterilerin ve çalışanların memnuniyetini en üst düzeyde tutarak pazardaki tercih edilen bir şirket olmaktır.

 

 

info@kristaldondurma.com