Yıl boyunca dondurmayı tüketebilirsiniz. Yüksek makinelerle karınızı artırabilirsiniz. Ayrıca her geçen gün dünyada büyüyor. Elektrik ve bir kişinin sorumluluğu varsa, bu işi istediğiniz yere yapabilirsiniz.

Makinemiz 220v veya 380v ( bazı modellerde ) olduğu yerde çalışabilir. Karışımı haznenin içine döküp, makineye start vermeniz yeterlidir. Dondurma yeterli yapı ve soğukluğa ulaştığında otomatik olarak durur. Bununla birlikte, Dondurma hazırlık süresi ortam sıcaklığına bağlı olarak 15 dakikadır.

Genel olarak dünyada 2 çeşit dondurma karışımı bulunur.

* Sıvı * Toz

Şeker ve sütle birlikte kullanılan toz malzemedir. Bazı tipler sadece şekere ihtiyaç duyar. Bunların hepsini makineden karıştırmanız gerekir. Sıvı ürününüzü doğrudan makinenize koyabilir ve hemen başlayabilirsiniz. Ürünü hazırladıktan sonar +4, +5 Celsius derecesinin altında tutmanız gerekir.

Sıvı ürünler, herhangi bir karıştırmaya ihtiyaç duymadan özel ambalajından açıp hazne içerisine konulabilen her operasyonda homojen bir tat veren ürünlerdir. Kullanımı ve saklanması kolay, Toz ürünlere göre daha maliyetli ürünlerdir.

Ülkenizde bir tedarikçi bulmak için size yardımcı olabiliriz.

Genel olarak, tüm dünyada vanilya ve kakaodur. Coğrafi bölgelere ve kültürel yapılara göre değişir.

Bu endüstride asgari yatırımlar çok yüksek gelirlerle sağlanabilir. Ürün kalitesine ve bulunduğunuz yere bağlıdır. İşinizi kalabalık bir yerde başlatırsanız, kârınız hızlı bir şekilde artacaktır. Özellikle alışveriş merkezi ve merkezi konumlar bunun için doğru yerdir.

Gelatonuzu SUDE modellerimizle yapabilirsiniz. Bu makinelerden elde edilen ürünün özel dondurma kovalarına alıp, şok dondurucularla -40 da şok layabilir ve 7 gün derin derin dondurucularınıza sunmak için servis verebilirsiniz.

İlk olarak, satış ekibimiz bulunduğunuz bölgenin ve pazar hacminin durumunu inceleyecek ve akabinde size en doğru makinenin kararını birlikte vermenizi sağlayacaktır.

Tüm hizmet işletmelerinde olduğu gibi, kârın artırılması için de en önemli faaliyet deneyimli personel,gülümseyen bir yüz ve kaliteli hammaddedir.. Özellikle kullandığınız ekipmanlar temiz olmalı ve markayla uyumlu olmalıdır. Bu arada tabela ve renkli görseller satış hacmini artırabilecektir.

Makinenin hazne kapasitesi ve kompresörüne bağlıdır. Tüm detayları teknik dokümanımızdan bulabilirsiniz. Hazne içinde ürün azaldığında, yeni malzeme ekleyerek kesintisiz ürün almaya devam edebilirsiniz.

Tüm ürünlerin içinde makinenizin sunduğu farklı hava oranı vardır.

Pompasız  makinelerden gelen ürünlerin içinde yaklaşık % 30 ila% 40 hava oranı vardır.

Pompalı makinelerde bu oran, % 75’tir. Hava oranınız ürününüzde yüksekse, dondurma külahı başına daha fazla kar sağlayabilirsiniz.

Makinelerimiz üst kısımlarında hazne derin dondurucu ile donatılmıştır. Diğer bir deyişle;  Haznede kalan dondurma, +4, +5  derecelik bir derin dondurucuda tutulur ve her türlü bakteri oluşumunu veya bozulması veya çürümesine engel olur. Her üç günde bir temizlemek için yeterlidir. Aslında, üç gün içinde makinede koyduğunuz malzemeyi bitiremiyorsanız, sattığınız miktardan daha fazla depolamış olduğunuz anlamına gelir. Daha az malzeme koyarsanız, satış işlemi sırasında biraz daha ekleyebilirsiniz. Eğitim döneminde daha detaylı anlatılacaktır.Temizleme işlemi, her 3 günde bir yalnızca 15 dakika sürecektir.

Makinelerimizin bulunduğu her şehirde servis merkezimiz vardır. Dolayısıyla makineyi herhangi bir yere taşımaya gerek yoktur.

Ücretsiz hizmet garantisi 1 yıllık bir süreyi kapsar. Ancak; biz her zaman yardımlarımızı sunmaya ve sorunlarını çözmede onlara uygun çözümler bulmaya hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu nedenle, ücretsiz hizmetlerimiz sadece 1 yıl içindir ancak sonsuza dek sürer, çünkü biz bu markanın tek üreticisiyiz.

Bizi 75.000 m2 lik fabrikamızda ziyaret edebilirsiniz ve fabrikamızda tüm makinemizi test edebilirsin. Bizim için büyük bir onur olacaktır.

info@kristaldondurma.com.tr